A.G. - odevšeho trochu

8. duben 2009 | 12.16 | rubrika: Z blogů kamarádek

Nesmím zapomenout udělat reklamu A.G. - mému druhému blogu speciálně o Alchymistickém gymnáziu :

Jsou zde podrobné popisi školy - od charakteristik žáků, sborovny až k historii a popisu hrůz školní jídelny (zatím pouze v profilu). Dám sem to co je v tom profilu :

Profil alchymisticky-gymlp

jméno: Alchymistické gymnázium
registrace od: 01. 04. 2009 (7 dnů)
Dějiny A.G.
Tato škola byla založena více před čtyřista lety, to je sice doložené, ale neznáme jméno zakladatele. Během té doby prošla četnými úpravami a přestavbami. Asi před třiceti lety byla vystavěna hlavní budova, která je vyobrazena na úvodní stránce školy.

Místa na škole

Naše škola je velmi velká. Nejznámějším místem na škole je určitě sborovna. Nejnavštěvovanější je Školní klub. Škola má dost pozemků (zvaných Zločinecké kolonie). Má také několik fakult - B.A.F., T.CH.A. a F.B.U.Je zde také univerzita (AU) Její osazenstvo a osazenstvo AG se vzájemně nemá rádo a to ani co se týče profesorů. Možná někdy napíšu AG V.S. AU

Profesoři

Zdejší profesoři jsou podivná sebranka. Zároveň ale dobrá parta (až na některé výjimky). Helric je něco jako král sborovny - je z nich nejstarší a nejmoudřejší (což dokazuje i to že nechce aby Dante byla královnou) XD Dále by stálo zmínit i dvojci Haruco a Scar - jsou to parťáci, kteří mají společný odpor ke Granovi. Gran je matikář s dlouhým knírem, o kterém většina lidí pochybuje jestli je pravý. K profesorům napíšu více do jejich rubriky.

Studenti

Od primy do septimy přibírají na šílenosti. Přezdívky mluví za vše : Primáti, Neznámý, Vrahové, Normalní, Strarší Nenormální, Myslitelé, ....., Inteligenti. Sídlem studentského dění je Školní klub.
(Ne) oblíbení jídlo a pití
Naše školní jídelna je často příkladem školních jídelen, ale jelikož si ještě nikdo nepřišel stěžovat do ředitelny nic s tím vedení školy nedělá. Jídlo není žádný zázrak, ale pozor na pití! Nejhorší jsou světle zelené džusy, takže vám upřimě doporučuji je nepít!!!!

Pár slov navíc...

Doufám že se vám na A.G. bude líbit. Studenty a profesory příjmáme během celého roku, ale bude nejlepší pokud o toto místo stojíte přihlásit se co nejdříve.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1 (1x)

María - Pýcha zlata

8. duben 2009 | 11.22 | rubrika: Z blogů kamarádek

Už jsem Maríe udělala reklamu na jeden blog, teď ještě ten druhej. Toto je úryvek z jedné z povídek, které píše. Moje hodnocení povídek : skvělé, propracování, relativně realné, nepřehnané, velmi dobré zpletky. Tady je ten úryvek :

Příběh se odehrává v zemi Tikuj. Tikuj je ostrovní království, trochu podobné Španělsku. Není tu elektřina, ani pára. Je to ale země na úrovni středověku? Těžko říct, protože o přírodu se starají lépe než my. Tikuj měl dříve několik kolonií, ale postupem času je ztratil. Ale už začneme vyprávět.Aby mohl začít tento příběh, musíme se přenést do Tikuje. Vítejte v kraji, který má výstižnou přezdívku Eldorádo. Není tu opravdové zlato, ale kam až oko dohlédne vyrůstají ze země obrovské balvany ze žlutého pískovce.

Napřed to vypadá, že jste v tomhle ráji sami, ale brzy poznáte, že tu nejste sami, a ani to není ráj. Kdesi v dálce uvidíte stříbrný záblesk a uslyšíte křik. Proč ale stříbrný a ne zlatý v Eldorádu?
Zpoza jedné skály vyběhne asi patnáctiletý kluk a za ním voják na koni s tasenou šavlí. "Já tě naučím, Ambďáre zatracenej, lízt do Tikuje!" Kluk se ze všech sil snaží utéct, ale kůň je rychlejší. Jezdec chytí hocha za límec, třese jím a křičí nadávky. Ve chvíli, kdy se jezdec chystá kluka probodnout se zpoza balvanu vynoří další jezdec. Na rozdíl od pronásledovatele má tmavomodrou uniformu zdobenou zlatem.
  

pokračování povídky je zde :http://tikuj.blog.cz/0809/pycha-zlata-kapitola-1

blog : http://tikuj.blog.cz/

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

María - soutěž

8. duben 2009 | 11.16 | rubrika: Z blogů kamarádek

Když už tak dělám ty reklamy kamarádkám nesmím zapomenout na Maríin blog o býčích zápasech. Je velmi zajímavý a poučný. Dám sem kousek jedné soutěže, která je na blogu. Kdo se budete chtít zapojit ještě mužete.

Mám tu pro vás další soutěž, tentokrát podstatně těžší. Vaším úkolem je napsat jména měst, kde se nacházejí tyto arény. Napište mi odpovědi do "zpráva autorovi" ať nikdo neopisuje.

ar4

(jeden ze šeti obrázků)

obrázky arén jsou zde : http://corridadetoros.blog.cz/0805/2-soutez

blog samotný zde :http://corridadetoros.blog.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Ewilan - boží obrázky z FMA

8. duben 2009 | 11.02 | rubrika: Z blogů kamarádek

Když už jsem udělala reklamu Saie, myslím že by bylo fér udělet reklamu i Ewilan :

Teď právě jsem procházela blogy, že bych ještě někomu udělala reklamu a narazila jsem u Ewilan na přímo fantasticky výborný obrázky z Fullmetal alchemist!!!!

http://ewilan.mujblog.centrum.cz/clanky/Fullmetal-Alchemist-obrazky-32850.aspx

stránku samotnou máte tady :

http://ewilan.mujblog.centrum.cz/

Ale ty obrázky jsou vážně skvělý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Saia - Haťáá

8. duben 2009 | 10.44 | rubrika: Z blogů kamarádek

Nedávno jsem procházela blogy kamarádek jestli něco nepřibylo. Na stránce www.saia-hime.estranky.cz jsem narazila na už sice starší, ale výbornou povídku Haťáá zatím o dvou episodách :

http://www.saia-hime.estranky.cz/clanky/hataa-_ff-xd_/hataa---episode-1

http://www.saia-hime.estranky.cz/clanky/hataa-_ff-xd_/hataa---episode-2

v jedné episodě (myslím že ve druhé) jsem zjistila že já nejsem jediná z naší party kdo si bere inspiraci kolem sebe :

,,Tak jo a já budu váš velitel!!" řekne Saia hrdě a usmívá se
Nikdo radši neodporuje
,,Takže ted bežte všichni domu a vemte si nějaký věci protože to bude možná i dlouhá záchraná akce a náš záchranej team se bude jmenovat Red Cats!!" řekne Saia s úsměvem
,,Ne!" řekne Maty
,,Jo Maty má pravdu Ne!" řekne Dino a kývne hlavou
,,No tak dobře no....tak.... Dark Cats?!" řekne Saia výhružně.

Nika jásá a skáče 3 metry vysoko
Maty i Dino uznale pokývou hlavou a všichni čtyři se rozejdou domů (Maty se rozjede a sveze kus Dina)
-------

Když nad tím tak uvažuju jednou jsem navrhla jméno skupiny Red Cats (nenapadlo mě nic lepšího). Saia byla dost proti, ale ostatním se to líbilo - no nakonec jsme byly nejlepší skupina XD mno....asi to obstálo proto že asi nikoho nenapadlo nic lešího, jinými slovy že Saiu nenapadlo Dark Cats! XD 

Obrazek

komentáře (4) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)