AG se stehuje!!!!!

2. duben 2009 | 14.23 | rubrika: O škole

Udělala jsem AG vlastní stránky, protože tohle není blog o A.G. ale o všem možné i nemožném!!!! Stránky najdete zdy :

Jsou tam všechmy doposud zveřejněné informace a spousa nových.

Alchymistické gymnázium - hledají se studenti

31. březen 2009 | 16.30 | rubrika: O škole

Chtěli byste studovat na Alchymistickém gymnáziu o kterém jsem sem psala v jednom z předešlých článků? Pokud ano, nabízí se vám skvělá možnost. Můžete se stát studentem AG. Stejně tak ale i profesorem, či neznámou osobou potulující se po pozemcích!

Zde si vyplňte "Studentský průkaz" (volte vždy jednu možnost)

KROMĚ JMÉNA (v případě "divných jmen" chci také aby jste uvedli jestli jde o holku nebo kluka) POSTAVY BUDU CHTÍT TAKÉ TOTO :

1) zvolte si postavu :

a) student         b) profesor      c) neznámý

2) zvolte si charakter

1.část - a) cholorik       b) melancholik      c) flegmatik      d) sangvinik

2.část - a) zlobil         b) vzorňák       c) ignorant         d) bezcharakterní tvor

3) klady a zápory

klady -  a) roztomilost       b) chytrost      c) odvaha     d) síla

zápory - a) neschopnost      b) nenechavost        c) zvědavost        d) neoblíbenost

4) Kdo jsi?

1.část - vyber si : prima - sekunda - tercie - kvarta - kvinta - sexta - septima - oktáva - sborovna - neznámo

2.část - vyber si :  "celebrita" - "nechvalně známý/á" - "známá osobnost" - "neznámý" -  "Zorro!"

5) Jaký by jste chtěli obrázek do studentského průkazu?

zde mi popište trochu svoji postavu

Alchymistické gymnázium

4. březen 2009 | 19.28 | rubrika: O škole

Tohle sem dávám protože je to nezbytné pro pochopení další povídky :

Další blbost co vymýšlíme: Alchymistické gymnázium(univerzita).

Centrála: gymnázium a univerzita v jednom (možná i základka)

Žáčci:

Al - prima

Ed - tercie

Rose - kvarta

Rossová, Denny - sexta

Roy, Riza, Havoc, Fury, Falman, Breda, Scheska, Kimbley, Archer, Hebi(Tuckerův učeň), Chrr, Sandy - septima(zlý sen většiny učitelů)

Hughes, Armstrong - oktáva (v porovnání se septimou zlatíčka)

Winry - technická fakulta

Russel a Fletcher Trinkhamovi - biologická fakulta

Marta, Dorochet, Law a ostatní chimérky - fak. bojových umění

Profesoři:

(Shao) Tucker - biologie

Mugííír - chemie, biologie(šutry)

Scar - dějepis a tělocvik

Haruco - jazyky

Siréna - plavání/tělocvik

Izumi - alchymie, tělák a bojová umění

Mahjal - praktická alchymie

Marco - alchymie, etika, děják

Gren - matematika

otec Cornelo - náboženství (nepovinné) a etika

Pinako - technika

Dante - dějepis, zemák, matematika,.....

H.Elric - pokročilá alchymie

N.Tringem - bižule u bižulářů

Lust - matika

Greed - bojová umění

Yoki - matika, zemák

!!!!TŘÍDNÍ!!!:

prima - Scar *chudinky*

sekunda - Mahjal *chudinky*

tercie - Izumi *chudinky*

kvarta - Mugííír *chudinky*

kvinta - Dante *chudinky*

sexta - Marco *chudinky*

septima -  Haruko *chudinky*

oktáva - Helric *chudinky*

Laboratoře a jejich přezdívky:

L1 = esová (jsme tam skoro furt na všechny předměty)

L2 = zelená (jsme tam často na bižuli)

L3= srdcová (je naše zamilovaná, nejlépe vybavená, ...)

L4= žaludská (továrna na katastrofy)

L5= kulová (málokdy se tam dostaneme, většinou je z toho velký kulový, protože nás odtamtud rychle vyhoděj)

Pár perliček:

profesor Tucker přijde po čase do školy jako chiméra. jistý žák: Prosím pane profesore, proč vypadáte tak jak vypadáte?

Mugííír: (na Havoca) Ven! Dělejte si pokusy na chodbě! *Havoc vyjde i se svou lavicí na chodbu, vytáhle z kapes pár zkumavek a plechovek a začne cosi kutit* Když říká, že mám dělat pokusy na chodbě, tak ho vezmu za slovo. *kolem jde Tucker* Copak tu kutíte, mladý muži? Havoc: Pan profesor mě poslal na chodbu a řekl, ať si dělám pokusy tady. Tak jsem ho poslechl. Tucker: Je to příliš nebezpečné, jdu mu to vysvětlit. *Vejde do třídy když tu za jeho zády cosi bouchne. Na zemi sedí poněkud přismahlý Havoc. Celá třída se vyřítí na chodbu.* Kimbley: Ty vole vono mu to bouchlo v ruce, škoda že sem u toho nebyl. *přísný pohled učitele* Kimbley: *zakoktá se* Chtěl jsem říct: škoda že sem u toho nebyl, protože bych mohl tomu zabránit. Třída přemáhá výbuch smíchu.

při doučování(Hughes): Rosová k tabuli, vypočítáš nám tohle. ......... Rosová podívej se na mě?! ..... Rosová zapomněla sis pihu.

*Zase něco hoří* Třídní: Mustangu!!!! Mustang : to jsem nebyl já! Vážně! Já už jsem v téhle třídě dlouho nic nepodpaloval. *ale dodá*: asi týden

*Dante přijde v těle Lyry* někdo X : Jů! My máme letos Lyru?! Ale to nebylo na rozvrhu. 2.X: Aspoň nemáme tu * Dante. 3.X : Želva jedna stará!

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1 (1x)