Školní bojovníci - část čtvrtá

22. leden 2009 | 19.43 | rubrika: nedokončené povídky

Ariana změnila názor že dnes si to odskáče jen Megan. Začala se vyhýbat ranám meče jak jen to šlo. Nakonec se ale přerazila o lavičku a narazila si nohu.

Rychle přeměnila meč na kopí, aby se dostala k Rachel blíž, Rachel rovněž přeměnila meč na kopí. Zřejmě by Arianě zakroutila krkem kdyby se do toho nemísila Arianina kamarádka Briana. Briana na cvičení nechodila od té doby co jí její učitelka vyhodila, když jí jednou v sebeobraně vážně zranila. (Ona by jí za to zranění asi nevyhodila, kdyby Briana zavolala záchranku a nevezla jí do nemocnice a svém vozidle, které mohlo být dříve motorkou, ale stejně tak možná autem.). Když se Rachel vrhla vpřed a zařvala že Arianu rozseká na mm kousíčky (ano, tu hlášku má Ariana od ní) přišla pomalým líným krokem, o kterém si myslela že dokonale vyjadřuje její sebejistotu a řekla : "Doufám že jí nechceš doopravdy zabít." Rachel to vyvedlo z míry tak že zastavila a (jelikož se jí zřejmě zatočila hlava) se opřela o růži šípkovou.

Nakonec je vyhodila s tím že se mají vrátit až budou vědět jak se mají v jaké situaci zachovat. "Jsem ráda že dnes na mě nedošlo."řekla Megan když jsme odcházeli z parku. Kevin dodal že on je rád že jí nenaštval on, a Briana dodala že je ráda že se u ní neučí. Ariana se belhala kousek za nimi a přemýšlela jestli je štěstí že si "jen" narazila nohu. 

Školní bojovníci - část třetí

21. leden 2009 | 14.44 | rubrika: nedokončené povídky

"Dobře, budu mluvit stručně." řekla tak vyrovnaně jak jen to šlo, pak ale vybuchla, "Ještě žádný můj učeň nepřišel pozdě." soptila, "A vy - vy idioti - vy si klidně pozdě přijdete a je vám to naprosto jedno!" pak se ale opět trochu uklidnila, "Vysvětlete mi to." "No vlastně..." začal Kevin, ale Megan ho přerušila, "Přišla jsem pozdě a oni mě nemohly najít. Můžu za to já." Rachel se na ni zvláštním pohledem podívala a Arianu napadlo, že Rachel přijde legrační že Megan zabije. Pak se ale Rachel usmála a řekla že kdyby tu nebyl nikdo jiný asi by jí zabila.

Pak jsme začali s výcvikem. První šel na souboj Kevin.

Rachel vytáhla své úžasné skládací pravítko, které Ariana vždy tak obdivovala. Přeměnila ho na bumerang a hodila po Kevinovi, který právě přeměňoval svůj úhloměr a tužku. Bumerang proletěl kousek nad Kevinovou hlavou a vrátil se ke své majitelce. Ariana trouchu vyjekla a zadoufala že se Kevinovi nic nestane.

To už byl z bumerangu meč a Rachel se blížila opatrnými skoky ke svému učni. Ten první ránu meče vykryl úhloměrem a zasadil úder tužkou (neboli štít a meč). Rachel udělala salto do zadu čímž se vyhnula meči.

Výsledek byl pro Kevina velmi dobrý - nic se mu (až na pár modřin a škrábanců) nestalo. Pak ale přišla na řadu Ariana. Dostala tušení že dopadne podobně jako Kevin. A také tušení že jediný kdo to dnes schytá bude Megan.

Rachel přeměnila meč zpátky na bumerang a hodila ho po Arianě. Ta se jen taktak vyhnula když jí proletěl kolem hlavy. Pak přeměnila svoje pero na dlouhý meč a začala šermovat. Všechno vycházelo až do chvíle než se Ariana pořádně rozmáchla svým mečem a nechtěně pocákala Rachel inkoustem. "Tos podělala!!!!" zaječela Rachel a vrhla se vpřed.   

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Školní bojovníci - část druhá

20. leden 2009 | 16.18 | rubrika: nedokončené povídky

Will byl jeden z mála ve třídě co neuměli nebo se nezajímali o Orsi arw - (podle Ariany) úžasné bojové umění, které patří k základnímu vzdělání. Ariana si někdy říkala jaké to asi je žít bez tohoto koníčku, dospěla k názoru že asi příšerné. Říkala si že snad i trochu obdivuje ty co se bez toho obejdou - ona by to nevydržela.

Když bylo po hodině, Ariana si hodila přez záda tašku a rozloučila se s ostatními, kteří rovněž opouštěli třídu. Čekala chvíli před třídou, ale když vyšel její spolužák Kevin vyšla s ním za jejich učitelkou Orsi arwu jménem Rachel. Pak se vydali pro Megan - Arianinu o rok starší sestru. Když jí asi po čtvrt hodině našli bylo už téměř jasné že přijdou pozdě. "Ty si to vodskáčeš." zavrčel Kevin, "My taky." zasmála se Ariana ironicky.

Dorazili pozdě. Rachel seděla na lavičce v parku a vypadala dost namíchnutá. Přez rameno měla přehozenou tašku a vlasy sepnuté do copu. Kevin se už chtěl pustit do vysvětlování, ale když se na něj Rachel podívala nedokázal vydat strachy ani hlásku.
"Tak to je naše smrt"napadlo Arianu a podívala se trochu vyčítavým pohledem na Megan. Ta vypadala provinile a lítostivě, zároveň i trochu smířeně a odevzdaně. Přesně jako by se smířila s osudem - jistou smrtí. Rachel vstala a nasupeně se blížila ke svým učňům. Ariana by chtěla zdrhnout, ale jako by jí nohy zarostli do země. Jen kulila velké hnědé oči na svou učitelku. Rachel se nadechla a začala mluvit.    

žádné komentáře | přidat komentář

Školní bojovníci - část první

20. leden 2009 | 15.16 | rubrika: nedokončené povídky

Ariana rychle vyskočila vpřed. Udělala ve vzduchu kotrmelec, ne ovšem takový jaký chtěla, jelikož jí ve vzduchu škráblo ostří Gavinovy šavle a tak se při doletu efektivně rozplácla na podlaze. Davem se ozvalo pár vyjeknutí i radostných výkřiků. Ariana rychle načmárala na podlahu svůj znak - spirálu. Pak přitiskla dvě propisky na onen znak a ty se přeměnily na šavle. Ještě stačila uhnout když se vedle ní zapíchlo do podlahy kopí - podle nápisu na násadě zřejmě tužka 3. Pak rychle vyskočila na nohy a rozeběhla se ke Gavinovi. Ten slabě vyjekl, ale včas se vzpamatoval a útok vykryl. Zápas se ale odehrával jako každý jiný a tak se většina zvědavců rozešla. Zbyly tu jen kamarádi.

Výsledek byl takový že když se rozzuřená Ariana rozhodla rozsekat Gaviho hlavu na mm plátky vešel do třídy jejich třídní, opomenul to že Ariana málem zabila svého spolužáka jelikož takové věci jsou na denním pořádku této třídy, zato jim ale vytkl že nejsou po zvonění na místě. Ariana odběhla na místo a pokusila se soustředit na výuku. Stejně tak i Naomi, Diana, Erin a Briana - její kamarádky z party. Možná že její kamarádky se dokázaly soustředit na výuku, ale ona ne - její zrak stále těkal po třídě a ona se pak sama přistihla že přelétává očima hlavně nejnemožnějšího kluka ve třídě - Willa.         

žádné komentáře | přidat komentář

Školní bojovníci

20. leden 2009 | 14.59 | rubrika: nedokončené povídky

Školní bojovníci 1

Cesta za slávou a ctí

William se rozhodne vyučit se bojovému umění Orsi arw a získat si úctu u spolužáků. Téměř všichni v jeho třídě se tomuto stylu boje pilně věnují. Jednou z nich je i Ariana, ta mu doporučí výcvik u své vlastní učitelky jménem Rachel a jako zřejmě jediná ze třídy věří že by se mohl vypracovat jako oni. A tak Will pilně cvičí a z naprostého ňoumy se pomalu stává mistr Orsi arwu.   

úvod k dalšímu pokračování sem zatím psát nebudu.

Postavy:

William

Ariana

Erin

Diana

Megan

Rachel

Naomi

Briana

Kevin

Lili

Gavin

.......

žádné komentáře | přidat komentář