Gauron

19. říjen 2009 | 14.12 | rubrika: FMP

No, pro dnešek to bude asi poslední popis z FMP....

jasně, hlavně uvést zdroj - http://anime---manga.blog.cz/

Jméno: Gauron
Vlasy : Černé
Oči : Hnědé
Tohle je profesionální zabiják, sniper i pilot robotů. Dal si za úkol zlikvidovat Sousukeho a majora Kalinina. Jiné bližší informace jsou neznámé. Pracoval však pro stejný tým KGB jako Kalinin (který se pak přidal k Mithrillu). Má černé vlasy, šedohnědé oči a pěkně vymáklou postavu. Gauron je hlavní padouch. Je odporný, slizský, za peníze by udělal cokoliv a klidně by svého zaměstnavatele zradil. Umí ovládat Lambda Driver. Jeho robot je bílý s culíkem pro to normální roboti nemají šanci vyrovná se mu pouze Sousukeho ARX7 Arbalest. Sousuke ho 2 neuspešně zabil, protože má v čele kovovou destičku, tak to nevyšlo. Oblíbené rčení: Rád tě zas vidím Kashime. Snaží se za každou cenu dostat Kaname, které ovládá černou technologii.
žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Melissa

19. říjen 2009 | 14.08 | rubrika: FMP

Taky dost krutá!

Zase z http://anime---manga.blog.cz

Melissa je bývalá mariňačka, která ve věku 25 let se stala hlavní seržantkou Mithrilu. Její kódové jméno je URZU 2. Ovládá Mecha M-9. Melissa hraje na varhany, miluje leopardí kůži a je pěkně ostrá (spíše se chová jako chlap než dívka, přesný opak Tessy). se jako správný voják. Pije a kouří všude a vždy když to jde. Díky tomu se dostala do sporu s Tessou. Ale taky si spolu dokáží užívat. Nikdy nenechá své vojáky na místě konfliktu a vždy se je snaží zachránit. Stále je na kordech s Kurzem, který mívá správné poznámky ohledně dívek a ona nikdy nemůže pochopit jeho chování. Do Japonska přišla jako mariňák za americkou tajnou službu. Její nejlepší kamarádkou je Tessa. Měří 165 cm a váží 51 kg. Má černé krátké vlasy a fialové oči. Pracuje jako pilot AS. Dokonce Melissa naštvala Tessu, které se s ní vsadila o to, že pokud prohraje v boji s robotem, tak bude muset oběhnout kolečko celá nahá (viz souboj M9 mezi Tessou a Melisou, Souske dělal učitele Tesse ). Tessa s tím souhlasila a nakonec Melissa prohrála, ale obě dvě se na sázku vykašlaly, jen Kurzovi to bylo líto. Melissa má Kurze ráda a nesnáší, když stále se ohání za ostatními holkami, proto vždy dostane nějaký ten kopanec. Jejich vztah je podobný jako vztah mezi Kaname a Sousukem, však jen s těmi kopanci.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Kurz

19. říjen 2009 | 13.59 | rubrika: FMP

http://anime---manga.blog.cz/

Kurz

Kurz je Sousukeho parťák s kódovým jménem URZU 6. Je mu 19 let a tak se někdy chová jako nevycválaný puberťák. Díky tomu se dostává do hádek s Melissou a Tessou a pokaždé z toho vyjde s nějakou tou ránou(viz když de pro kapitánčiny kalhotky tak ho kopnou do obličeje obě dvě . Ovládá též mecha M-9. Má také velmi dobré střelecké umění je sniper a někdy se chová jako frajer, který si na hrdinu hraje jak mu řekla Kaname. Jinak je to správný chlap a dobrý parťák, jehož poznámky dokáží vyvolat nejeden úsměv. Panuje mezi nim a Melisou stejný vztah jako mezi Souskem a Chidory ten mlátici.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Sousuke Sagara

19. říjen 2009 | 13.57 | rubrika: FMP

http://anime---manga.blog.cz/

Sousuke Sagara

Seržant Sousuke Sagara to už jako prcek neměl jednoduché. Zachráněn po havárii 747
Příslušníkem specnas Kalininem asi ve věku asi 2-3 roky vycvičen KGB v 8 letech poslán do Helmajistanu kde dostal jméno Kashim už v té době zastřelil Gaurona (ale on to diky destičce v čele přežil zabil ho pak až definitivně na ponorce ) v anime už ale pracuje s Kalininem pro Mitril a tak se zas pohyboval pouze v prostorách vojenské ponorky, kde se setkával pouze vojenskou technikou Mechy a vojáky různých stavů. Ač je ve věku správného teenagera, 17 let ví o světě mladých tak málo, že vlastně neví nic a ted se vrátil z mise a místo dovolené byl nasazen do Tokia s cílem chránit Chidori Kaname. Považovanou za (ukrytou ) nikdo se však nesmí nic dozvědět a tak Sousuke nastupuje do školy jako obyčejný středoškolák (chudák jeden malej...ale odnese to hlavně škola Mitril nestačí platit (ročni rozpočet školy mu stačí na měsic) Jeho stále vážný výraz a výpady (kdy třeba srazí ubohou a nic netušící Chidori k zemi s pistolí v ruce, nebo vlítne do dívčích šaten odkud vylétne ješte rychleji než tam vpadl nebo je tak vyskočí z jedoucí tramvaje, proto aby ji neztratil z dohledu..taky slanoval ze střechy .)
všem napoví, že Sousuke nebude tím, za koho se vydává.mezitím je základna protivníka byla zničena tým je odvolán Souske zůstane ješte na zaplacení výlet při kterem letadlo unesou
a tak se potvrdí že Kaname (je ukryta osoba) záchrany tým jim shodí ARX-7 Arbalesta
a Kaname mu pomoci utajených vědomostí pomáhá řidit a používat Lamda Driver.
žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Tessa

19. říjen 2009 | 13.49 | rubrika: FMP

§
Tessa je 16-letá kapitánka ponorky. Je také velmi nešikovná či nemotorná (jak vysvětlovala Kaname chodby jsou Široké aby někdo nezakopl a v tu chvíli se zakopne sama , ale má skvělé velitelské schopnosti. Ponorku sama navrhla včetně Dany ( umělé inteligence ponorky).Vynikající Bojový Stratég. Když jí někdo řekne, že něco neumí tak se hned naštve a snaží se mu dokázat, že to tak není (viz souboj M9 mezi Tessou a Melisou Souske dělal učitele Tesse ). Tessa má stříbrné vlasy většinou semknuté žlutou stužkou a stříbrné oči.Je kapitánka, ale neumí ani zacházet se zbraní.(vůbec s ničím a ani neumí ovládat žádného robota).Nerada věci řeší násilím s snaží se vymyslet jiný způsob,ale když to nejde,tak se bohužel nic nedá dělat. Je však velice schopná velitelka a navíc je stejně jako Chidori jedna z "whispered". Měří 158 cm a váží 45 kg. Má staršího bratra Leonard Testarosa, který ji od malička ochraňoval. Je zamilovaná do Sousukeho.Má kompletní znalosti ohledně Lamba Driver a jiných technologiích. Je velmi nesmělá a má překrásný úsměv. Dokáže telepaticky radit Kamame ohledně černých technologii taktéž uložených v Chidoryně paměti. Hodně často Tessa pomohla Kanane,když byla v nesnázích a pomohla ji,aby svoji schopnost mohla ovládat.Dalo by se říct,že tyto dvě dívky jsou kamarádky, i když obě dvě miluji tu samou osobu.Je také zamilovaná do Sousukeho, což s ni děla sokyni v lásce k Souskemu a část milostného trojúhelníku mezi ni Souskem a Kaname.Jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne a koho Sousuke získá.Na to,že ji je teprve 16-let,tak je velmi chytrá,ale hrozně moc stydlivá.Její pomocník,který pro Tessu slouží se jmenuje Andrey Kalinin a je stále při ni,jako její bodyguard.

http://anime---manga.blog.cz/

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

Chidori

19. říjen 2009 | 13.41 | rubrika: FMP

Zase z http://anime---manga.blog.cz/

Kaname

Chidori je ztřeštěná a temperamentní středoškolačka a k tomu ještě předsedkyně vlastní třídy. Kdoví jak se ještě před narozením dostala do kontaktu se super tajnými vojenskými informacemi.(Tzv. Genetická paměť )Takže ji bez jejího vlastního přičinění budou chtít teroristé získat pro své nekalé plány (jak jinak...). Jejich cílem je pomocí Chidoriných informací ovládnout "černou techniku.a tak zvaný Lambda Driver" Proto je na její ochranu nasazen tým skládajíci se vrchního seržanta Melisy Mao, seržanta Kurze Webera a Sousuke Sagary, Má také velmi výbušnou povahu a pro ránu nechodí daleko. Sousukeho stále mlátí, neboť jak o něm říká je to šílený vojenský maniak a idiot, Chidori ho ze začatku považuje za úplného pitomce a jak ona osobně ráda a často říká: "za úchyla." ale čím dál více si získává její sympatie jehož se ji libí a ona jemu taky ale nikdy ji to neřekl a tak tu máme milostný trojuhelnik mezi Kaname Tessou a Sousukem.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

FMP - recenze

19. říjen 2009 | 13.38 | rubrika: FMP

Tak, tohle mi doporučila Saia, je to fakt sranda, zkoukla jsem asi deset dílů, ale teď nějak jaksi není čas....

Recenze je z http://anime---manga.blog.cz/

jk

Příběh: Šestnáctiletý Sagara Sousuke je vojenský profík pracující pro organizaci MITHRIL. Jednoho dne dostane za úkol chránit na první pohled obyčejnou dívku Chidori Kaname a ta mu kompletně přehází život. Má jí totiž chránit tajně, nesmí o něm vědět ani sama Kaname, a tak se stává žákem v její třídě a jelikož celý život žije jen s roboty, boji a všelijakými zbraněmi, život školáka je pro něj zcela neznámí a nemá ani ponětí, jak se chovat a má hodně problémů. Kaname si o něm ze začátku myslí, že je to ulítlý perverzák posedlý zbraněmi, ale postupně si na něj zvyká a bez jeho obtěžování si snad život ani nedokáže představit. Jenže pak přijdou problémy...
Celý příběh se očividně zakládá na tom, že Kaname chtějí unést proto, že v jejím mozku jsou tajemství tzv. Černé tegnologie, která jaksi předběhla dobu. Je celkem roztomilé, jak je Kaname na Sousukeho tak hodná, když jsou v nějaké obtížné situaci, nebo jak je na něj naopak hodně zlá kvůli úplným blbostem.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)