Alchymistické gymnázium - film - 1.část

6. březen 2009 | 12.11 | rubrika: Aktivity

První scéna příběhu : bojová vřava - Mustang se dere do první linie -

První scéna příběhu : "STOP!!!! STŘIH!!!!!!" ozve se rozčilený hlas - hlas nelítostného režiséra Envyho. "Co je šéfe?" zeptal se vyděšeně Mustang, "Právě tě postřelila Riza! No tady vlastně je jedno že to byla Riza, ale ty to schytáš do ramene a běžíš si dál!!!" "Aha, sorry, dáme to znovu, nebo dáme pauzu?" "PAUZU!!!!" ozve se ze všech stran. "Myslím že pauzu potřebujeme všichni!" řekl Scar, "To jo! Ani nevíte jak namáhavý je hrát ženskou!"

Jak to začalo : Envy přišel do sborovny se slovy : "Čau lidi! Eh, promiň Lust." všichni se na něj se zděšeným výrazem podívali. "K věci Envynko." zabručel Gran, Envy na něj vrhnul zuřivý pohled, ale pak k té věci šel : "Chceme natočit film. Mám sestavené scénáře pro všechny, na první dva díly a ty scénáře vám budu dávat postupně, takže ani vy nebudete vědět o sobě všechno." zahihňal se, "To bude zábava..cheche...no ale teď k věci, vy dva tam budete hrát dost důležité role." ukázal na Scara a Haruka. Ti vytřeštili oči, ale místo vysvětlení jim Envy hodil dva hubené stohy papírů. Kantoři sklopili oči do papírů.....  

Jak to začalo : ......Scar a Haruco vešli do dveří a něco vztekle mumlali, pak jeden z nich se zarazil a dal tomu druhému pěstí. Už se neví, který z nich to byl, protože oba říkali že to byl ten druhý. Pak následovala dost zuřivá rvačka. Nakonec je od sebe museli odtrhnout. Tak to začalo - většina žáků ovšem zná tu verzi kdy říďova sekretářka zastřelila nějakého primána, ovšem tato verze je pravdivá. Takto tedy začala to Studentská válka, při které se AG rozdělila na dvě strany - Scarovce a Harukovce. Vlastně nejen žáci - i profesoři.

Ovšem něco je tady divné - ve školních lavicích si toho samozřejmě nevšimnete, ale na bojišti......

První díl : Mustang s nevěřícným výrazem zvedl oči od scénáře, pak se ale rozesmál, "To je výborný! Už se nemůžu dočkat až Scar - nebo Haruco? - dá Harukovi - nebo Scarovi? - pěstí!" "Jen se moc netěš!" zašklebil se Envy, který těď měl černé brýle, kolem krku obmotanou šálu, na hlavě čepici a hlásnou troubu (školní amplion!). Právě začínali s natáčením - zatím jen takové zkoušky, takže Envy ještě moc nevrlý nebyl. "Musím vás na něco upozornit," řekl ještě režisér Envy, "Do konce natáčení se nesmíte ostříhat." všichni na něj civěli jak na vola, "Proč to?" "Protože to budeme potřebovat do natáčení." řekl energicky Envy, pak všechny vystrašil pohledem, který říkal dvě věci : "1.jestli to někdo poruší zabiju ho 2.pokud se někdo na něco zeptá, nebude už mít příležitost si ty vlasy ostříhat - bude totiž do minuty mrtev!"

První díl : Poté co se odehrál začátek příběhu který nehodlám znovu psát se škola rozdělila na ty co byli se Scarem a na ty co byli s Harukem. Nikdo ovšem netušil proč k onomu rozdělení došlo, ani nedokázal vysvětlit jak to že se žáci bez jakýchkoliv pokynů rozdělili na dvě družstva, přestože při hodinách tělesné výchovy to nikdy bez pomoci kantorů nedokázali. Někteří kantoři měli většinou daleko větší potíže s rozdělením do oněch skupin něž studenti. "Kde budeš Dante?" "Se Scarem." "Tak jo, já s Harukem." "Tak já taky když myslíš." "Tak já se Scarem a basta!" zakončil Helric a vyběhl ze sborovny, Dante něco vztekle zasyčela a vyběhla za ním. Mugír se krátce zasmál, "S kým budete vy?" "Já se Scarem." řekla rozhodně Izumi, "Já taky." řekla Lust, "Já s Harukem." zabručel Gran, "Já taky." řekl Marco, "Já vám nevím ke komu se přidat." řekl nervózně Mahjal, "Tak se přidej k řediteli!" zasmál se Mugír.

žádné komentáře | přidat komentář