Školní bojovníci - část čtvrtá

22. leden 2009 | 19.43 |

Ariana změnila názor že dnes si to odskáče jen Megan. Začala se vyhýbat ranám meče jak jen to šlo. Nakonec se ale přerazila o lavičku a narazila si nohu.

Rychle přeměnila meč na kopí, aby se dostala k Rachel blíž, Rachel rovněž přeměnila meč na kopí. Zřejmě by Arianě zakroutila krkem kdyby se do toho nemísila Arianina kamarádka Briana. Briana na cvičení nechodila od té doby co jí její učitelka vyhodila, když jí jednou v sebeobraně vážně zranila. (Ona by jí za to zranění asi nevyhodila, kdyby Briana zavolala záchranku a nevezla jí do nemocnice a svém vozidle, které mohlo být dříve motorkou, ale stejně tak možná autem.). Když se Rachel vrhla vpřed a zařvala že Arianu rozseká na mm kousíčky (ano, tu hlášku má Ariana od ní) přišla pomalým líným krokem, o kterém si myslela že dokonale vyjadřuje její sebejistotu a řekla : "Doufám že jí nechceš doopravdy zabít." Rachel to vyvedlo z míry tak že zastavila a (jelikož se jí zřejmě zatočila hlava) se opřela o růži šípkovou.

Nakonec je vyhodila s tím že se mají vrátit až budou vědět jak se mají v jaké situaci zachovat. "Jsem ráda že dnes na mě nedošlo."řekla Megan když jsme odcházeli z parku. Kevin dodal že on je rád že jí nenaštval on, a Briana dodala že je ráda že se u ní neučí. Ariana se belhala kousek za nimi a přemýšlela jestli je štěstí že si "jen" narazila nohu. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Školní bojovníci - část čtvrtá saia (ellis) 30. 01. 2009 - 21:41