Školní bojovníci - část třetí

21. leden 2009 | 14.44 |

"Dobře, budu mluvit stručně." řekla tak vyrovnaně jak jen to šlo, pak ale vybuchla, "Ještě žádný můj učeň nepřišel pozdě." soptila, "A vy - vy idioti - vy si klidně pozdě přijdete a je vám to naprosto jedno!" pak se ale opět trochu uklidnila, "Vysvětlete mi to." "No vlastně..." začal Kevin, ale Megan ho přerušila, "Přišla jsem pozdě a oni mě nemohly najít. Můžu za to já." Rachel se na ni zvláštním pohledem podívala a Arianu napadlo, že Rachel přijde legrační že Megan zabije. Pak se ale Rachel usmála a řekla že kdyby tu nebyl nikdo jiný asi by jí zabila.

Pak jsme začali s výcvikem. První šel na souboj Kevin.

Rachel vytáhla své úžasné skládací pravítko, které Ariana vždy tak obdivovala. Přeměnila ho na bumerang a hodila po Kevinovi, který právě přeměňoval svůj úhloměr a tužku. Bumerang proletěl kousek nad Kevinovou hlavou a vrátil se ke své majitelce. Ariana trouchu vyjekla a zadoufala že se Kevinovi nic nestane.

To už byl z bumerangu meč a Rachel se blížila opatrnými skoky ke svému učni. Ten první ránu meče vykryl úhloměrem a zasadil úder tužkou (neboli štít a meč). Rachel udělala salto do zadu čímž se vyhnula meči.

Výsledek byl pro Kevina velmi dobrý - nic se mu (až na pár modřin a škrábanců) nestalo. Pak ale přišla na řadu Ariana. Dostala tušení že dopadne podobně jako Kevin. A také tušení že jediný kdo to dnes schytá bude Megan.

Rachel přeměnila meč zpátky na bumerang a hodila ho po Arianě. Ta se jen taktak vyhnula když jí proletěl kolem hlavy. Pak přeměnila svoje pero na dlouhý meč a začala šermovat. Všechno vycházelo až do chvíle než se Ariana pořádně rozmáchla svým mečem a nechtěně pocákala Rachel inkoustem. "Tos podělala!!!!" zaječela Rachel a vrhla se vpřed.   

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře