Školní bojovníci - část druhá

20. leden 2009 | 16.18 |

Will byl jeden z mála ve třídě co neuměli nebo se nezajímali o Orsi arw - (podle Ariany) úžasné bojové umění, které patří k základnímu vzdělání. Ariana si někdy říkala jaké to asi je žít bez tohoto koníčku, dospěla k názoru že asi příšerné. Říkala si že snad i trochu obdivuje ty co se bez toho obejdou - ona by to nevydržela.

Když bylo po hodině, Ariana si hodila přez záda tašku a rozloučila se s ostatními, kteří rovněž opouštěli třídu. Čekala chvíli před třídou, ale když vyšel její spolužák Kevin vyšla s ním za jejich učitelkou Orsi arwu jménem Rachel. Pak se vydali pro Megan - Arianinu o rok starší sestru. Když jí asi po čtvrt hodině našli bylo už téměř jasné že přijdou pozdě. "Ty si to vodskáčeš." zavrčel Kevin, "My taky." zasmála se Ariana ironicky.

Dorazili pozdě. Rachel seděla na lavičce v parku a vypadala dost namíchnutá. Přez rameno měla přehozenou tašku a vlasy sepnuté do copu. Kevin se už chtěl pustit do vysvětlování, ale když se na něj Rachel podívala nedokázal vydat strachy ani hlásku.
"Tak to je naše smrt"napadlo Arianu a podívala se trochu vyčítavým pohledem na Megan. Ta vypadala provinile a lítostivě, zároveň i trochu smířeně a odevzdaně. Přesně jako by se smířila s osudem - jistou smrtí. Rachel vstala a nasupeně se blížila ke svým učňům. Ariana by chtěla zdrhnout, ale jako by jí nohy zarostli do země. Jen kulila velké hnědé oči na svou učitelku. Rachel se nadechla a začala mluvit.    

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře