A.Y. - Démonův artefakt

2. listopad 2009 | 15.00 |

A.Y. - Asogi Yukimura, hlavní hrdina týhle lbosti.

Co tak teď píšu? Detektivku už mám hotovou, je pěkně nudná, jednotvárná a stupidní! Včera večer mě napadla jedna cvoklost, námětem mi bylo pár anime a povídka kterou píše María. Tak o co jde....

Hlavním hrdinou příběhu (jestli se tak dá ta slátanina nazvat) je Asogi Yukimura. Je mu 16 let a je to jeden z nejlepších studentů školy a nejlepší studetn ve své třídě (což není tak těžké). Studenti jeho ročníku jsou nespokojeni se svou předsedkyní třídy a tak jí svrhnou a udělají nové volby. Aniž by o to Asogi stál a aniž by se přihlásil, volby vyhraje právě on. Pak jsou prázdniny. Během nich je s rodinou na horách a má deprese ze svého nového místa. Rozhodne se přivolat si na pomoc démona, který nechce za své služby ani jeho duši, ani jeho osobně. Chce jen pomoc při hledání blíže neurčeného artefaktu. A tak se nějakým nevysvětlitelným způsobem stane Asogi dobrým předsedou své třídy a nový profesor, který na školu přistoupil teprve teď (a je to náš démon) ho učí bojová umění a vodí ho po svých známých - úchylnej úpír, smrtka, andílek se zálibou ve střelných zbraních, šílenej vědec, chovatelka pavouků a podobně.

No, to je zatím vše co k tomu tak můžu říct, protože jsem to začala psát až dneska... Doufám, že se vám tahle pitomost bude líbit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář