New life - Ann - 6.část

29. květen 2009 | 12.21 |

Vytáhla jsem mobil a začala SMSkovat Saie :

Hojj Saia. Musim ti napsat o dnešku - zadržela jsem toho vraha o kterym jsem ti psala. Použila jsem přitom alchymii. Jestli chceš vědět podrobnosti tak mě prozvoň.

...............

Saia mi napsala ať ji napíšu později že teď mají hodinu. Poslechla jsem ji a krátila jsem ji a krátila jsem si čas střádáním plánu co udělám Mustangovi. Vzpomněla jsem si na doby, kdy jsem ještě brouzdávala po internetu. Kdy to bylo? Před rokem? Ne, jsou to sotva dva týdny! Panebože! To je hrozné. Tehdy Kadet Jajna psala vyhodnocení na FMA - jedné holce tam napsala jak tyranizuje Mustanga - "hyjé koníčku vraný!" to mě nadchlo!!!!! Náhle mu začala zvonit melodie! Saia volá! "No, čau Saio! Takže chceš vyprávět o tom vrahovi?"  "Jo!" Začnu vyprávět : "Ed vykoumal stopu k tomu vrahovi, tak jsme se rozjeli do jeho domu. Všichni se nahrnuli dovnitř, ale mě zakázali tam jít a musela jsem čekat venku. Tu ten vrah skočil z balkónu a nasedl do jednoho z aut. To naše Havoc při "parkování" naboural, ale já toho nedbala a nasedla jsem do něj. Pronásledovala jsem toho hajzla tak jak jsi mě učila jezdit (hrozně) a dostali jsme se až na smetiště. Tam jsem se vymlela do odpadků a vrah mi ujel, ale já jsem po něm hodila plechovku, kterou jsem nabila alchymií a ta na něj sesula velkou lavinu smetí. Pak přijeli ostatní a odvedli ho. Všichni mě moc chvíli (až na Mustanga :D) Zvlášť Ed a Havoc!" ,,Wow super!! ted musim jít ahoj přijel Charlie" řekne Saia a típne to.

Vyběhnu z domu a běžím přímo na velitelství. Na chodbě mě zastaví jakýsi týpek, "Kde je kancelář Ohnivého alchymisty?" zeptá se nepříliš přátelským tónem, "Tady za rohem, právě tam jdu. Chcete doprovodit?" Jak se zdálo, neznámý nebyl moc nadšený, že tam jdu a na sucho polkl, "É...to je dobré..." Podivná existence.....Jashine ty to vidíš, vždyť je to Scar, teda...ještě že jsem kecala. Rozloučím se a zaběhnu za roh, aby to vypadalo přesvědčivě. Pak vidím jak Scar vyskočil z otevřeného okna a byl pryč....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře