New life - Ann - 1.část

28. květen 2009 | 17.26 |

Úvod k tomuto příběhu najdete zde :

http://saia-a-ewilan.blog.cz/0905/saia-new-life-uvod

Probudila jsem se zahrabaná do hromady knih a začala jsem hledat brýle. Našla jsem je, ale spadla na mě hromada knih dost velká hromada knih. Když jsem se asi za půl hodiny vyhrabala, našla jsem dopis od Johna - byl zachycený na lustru, nad hromadou knih. Pomalu a opatrně jsem se tam vydala a už jsem v duchu začala nadávat na Sciesčinu nepořádnost.

Nakonec se mi asi po další půl hodině dostala k dopisu a zase zpět. Dozvěděla jsem se že v poslední době pracuji pro armádu, pod vedením Mease Hughese. V mém týmu jsou také María Rossová a Denny Blosh. Také jsem se dozvěděla víc o mých známých. Nejvíce na celém dopise mě šokovala informace, že mám z hlavy psát knihy které shořely při požáru v knihovně, a to i co se týče soudních záznamů!!!

Vydala jsem se na velitelství. Tam už na mě čekali María a Denny. "Hojj." řekla María, Denny se na mě usmál a řekl že jdu pozdě. Vymluvila jsem se, že na mě "zaútočily knihy" a vydala jsem za mými spolupracovníky.

Naše práce nás dnes zavedla s Mustangovým týmem na místo vraždy. Tehdy se to stalo...Mustang se na mě obořil když jsem do něj nechtěně vrazila a on hodil tlamu do kaluže krve. "Dávej pozor ty obrýlená slepice!" vykřikl když zvedl hlavu, kterou měl zkrvavenou (ale ne svojí krví - škoda). "Já tady taky vůbec nemusim být ty jeden plameňáku!!!" zařvala jsem na něj a odběhla jsem do knihovny. To nebylo nejlepší zakončení pracovní doby, ale nadávka "plameňák" mě opravdu nadchla a rozhodla jsem se že tak budu Mustangovi říkat častěji. Rovněž jsem se musela pochválit za to jak jsem byla upřímná když jsem Mustangovi řekla že tu nemusím být. vytáhla jsem mobil a začala psát SMS kamarádkám.

Na SMS poslanou Mai brzy přišla pochvalná odezva. Došlo mi že jsem to Saie ani nemusela posílat, protože je asi s Mai. Maríe jsem rovněž neposílala SMS - vždyť u toho byla.....SMS od Ewilan ještě nepřišla - asi už spí. No, to je teď jedno, však ona se ozve.....

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře