obrázky co jsem kreslila - text

17. duben 2009 | 12.36 |

Poslední dobou se mi velmi daří s obrázkama. Bohužel je zde zatím nemůžu uvést, jelikož skener je idiot a světlý barvy dělá bílý. Také proto že nejlepší díla z dneška si sebou vzala domů Ewilan. Jde o ninja obleky, které vymyslela Ewilan a já je měla přektereslit do "svého stylu". Nakonci mi řekla že je to skvělý a aˇt se v tom cvičím, že by prý chtěla nakreslit pohybující se postavu (z naší party jsem asi jediná kdy to slušně ovládá - třeba dnes jsem pokreslila A5 vším možným - o matice - pak nemám mít blbý známky co XD). Teď zrovna brouzdám internetem a hledám obrázky podle kterých bych mohla kreslit. 

Před pár dny jsme měli o výtvarce nakteslit obrázek na motivy Mony Lisy. Já nakreslila (jak jsem to později nazvala) Monu Rizu. Ewilan se moc líbila a říkala ať jí dám na blog, ale jak už jsem psala - ten scener je idiot! Takže jsem se rozhodla že Rizu vyfotím a dám sem její fotku. Podobně to asi udělám i s ninja obleky.

Zdar, bytosti všeho druhu! (na minulé oslovení "lidi" si stěžoval/a si jedna upírka, vlkodlak, sedm homunculů, dva draci, sedm trpaslíků, tři čarodějnice, obr a María

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře