A.G. - odevšeho trochu

8. duben 2009 | 12.16 |

Nesmím zapomenout udělat reklamu A.G. - mému druhému blogu speciálně o Alchymistickém gymnáziu :

Jsou zde podrobné popisi školy - od charakteristik žáků, sborovny až k historii a popisu hrůz školní jídelny (zatím pouze v profilu). Dám sem to co je v tom profilu :

Profil alchymisticky-gymlp

jméno: Alchymistické gymnázium
registrace od: 01. 04. 2009 (7 dnů)
Dějiny A.G.
Tato škola byla založena více před čtyřista lety, to je sice doložené, ale neznáme jméno zakladatele. Během té doby prošla četnými úpravami a přestavbami. Asi před třiceti lety byla vystavěna hlavní budova, která je vyobrazena na úvodní stránce školy.

Místa na škole

Naše škola je velmi velká. Nejznámějším místem na škole je určitě sborovna. Nejnavštěvovanější je Školní klub. Škola má dost pozemků (zvaných Zločinecké kolonie). Má také několik fakult - B.A.F., T.CH.A. a F.B.U.Je zde také univerzita (AU) Její osazenstvo a osazenstvo AG se vzájemně nemá rádo a to ani co se týče profesorů. Možná někdy napíšu AG V.S. AU

Profesoři

Zdejší profesoři jsou podivná sebranka. Zároveň ale dobrá parta (až na některé výjimky). Helric je něco jako král sborovny - je z nich nejstarší a nejmoudřejší (což dokazuje i to že nechce aby Dante byla královnou) XD Dále by stálo zmínit i dvojci Haruco a Scar - jsou to parťáci, kteří mají společný odpor ke Granovi. Gran je matikář s dlouhým knírem, o kterém většina lidí pochybuje jestli je pravý. K profesorům napíšu více do jejich rubriky.

Studenti

Od primy do septimy přibírají na šílenosti. Přezdívky mluví za vše : Primáti, Neznámý, Vrahové, Normalní, Strarší Nenormální, Myslitelé, ....., Inteligenti. Sídlem studentského dění je Školní klub.
(Ne) oblíbení jídlo a pití
Naše školní jídelna je často příkladem školních jídelen, ale jelikož si ještě nikdo nepřišel stěžovat do ředitelny nic s tím vedení školy nedělá. Jídlo není žádný zázrak, ale pozor na pití! Nejhorší jsou světle zelené džusy, takže vám upřimě doporučuji je nepít!!!!

Pár slov navíc...

Doufám že se vám na A.G. bude líbit. Studenty a profesory příjmáme během celého roku, ale bude nejlepší pokud o toto místo stojíte přihlásit se co nejdříve.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře