Sluneční Paprsek

21. březen 2009 | 14.24 |

Najednou to přišlo - jsem předávkovaná! A ještě k tomu FANTASY!!!!! Musela jsem si dát fantasy dietu. Ale nepsat příběhy se mi nedařilo. Když jsem byla jednou na skautovy bavili jsme se o letním táboře. Tehdy jsem dostala spásný nápad!

Začala jsem tedy psát příběh z tábor jakéhosi oddílu, který (ač jsem se velmi snažila) se předci jenom trochu podobal tomu našemu - někdy trochu jmény, či povahou nebo snad jen chováním těch postav.

Hlavní postavou je rádkyně družiny Adriana, též přezdívaná Sluneční Paprsek. Z většiny vymyšlená - když jsem vymýšlela postavy vzpomněla jsem si na to jak by to vypadalo kdyby moje ségra nebyla rádkyně družiny, je totiž rádkyní protože je nejstarší. Často si říkám že bych v mnoha ohledech byla lepší rádkyně a tak vznikl Sluneční Paprsek - tvrdá rádkyně družiny, která nemá rády ulejváky, zároveň dobrá kamarádka a nejzkušenější člen družiny s velkou zásluhou na jejích úspězích.

Další dvě velmi důležité postavy jsou dvě podrádkyně Kosatek - Janča a Dana. Janča je Adrianina nejlepší kamarádka už od druhé třídy  Zkušenostně stejně dobrá jako Adriana a nebýt toho že má Adriana v sobě víc vůdcovství než Janča bylo by velmi těžké určit kdo by měl být rádcem. V takovém případě jsou tři varianty co by se stalo : 1.by každá byla v jiné družině. 2.byly by dvě rádkyně, A za tří (a to je asi nejpravděpodobnější) by se stala rádkyní Dana. Dana je stejně stará jako Adriana a Janča, ale přišla do oddílu asi o rok později. Je v celku dobrá a dost kamarádská. Pokud hledáte věrnou kamarádku co nezkazí žádnou srandu obraťte svůj zrak právě na Danču.

Další důležitou postavou je vlajkonoška Ivča. Je mladší než hlavy družiny, ale do oddílu přistoupila přibližně čtvrt roku před Danou. Je jí 12 (bude jí 13). Má dost velké pochopení pro nováčky, protože dobře ví jaké je to být v družině nejmladší. Zároveň ale nemá ráda když kňourají moc, protože jsou tři a ona byla sama.

Ony tři nové holky o kterých jsem se právě zmínila se jmenují Anna, Nika a Kája. Jsou to spolužačky, je jim buď 9 nebo10. Annu do oddílu přivedla Ivča, protože je to její (Jivčina) mladší sestřenice. Anna pak přivedla i Niku a Káju. Jsou v oddílu ani ne měsíc. Adriana je zná asi tak týden (to znamená že je před táborem viděla jednou v životě!). 

To je ke družině Kostatek asi vše. Možná bych měla zmínit něco o ostatních družinách :

Vydry - chlapecká družina, která je složena z podceňovaných výkvětů chlapců tohoto oddílu. Rádce je Jakub a podrádce Marek. Vydry dost kamarádí s Kosatkami.

Lišky - druhá dívčí družina. Je to tak trochu opak Kostatek. Lišky jsou chytré, ale líné. Tento popis pro družinu mě napadl podle mé sestry. Možná právě ale tyhle holky budou tím problémem pro Kosatky, se kterými se nemůžou vystát. Tak se ukažte! Rádkyně je Denisa a podrádkyní Bára.

Bizoni - druhá chlapecká družina. Stejně jako jsou Lišky opadem Kosatek, Bizoni jsou opakem Vyder. Kosatky nemůžou ani vystát, ale ani nejsou moc chytří. Líní jsou a mě by udělalo velkou radost kdyby se mi z nich podařilo udělat naprostý blbce, zatím se mi bohužel zdá že se jim bude dařit, možná to budou právě oni ten oříšek pro Kosatky a vydry. Rádce je Patrik a podrádce Igor.

Už mám sepsány čtyři kapitoly, brzy je začnu přepisovat do počítače. Skvěle se s tím odreagovávám. A i přez to že to není fantasy (možná právě proto) mě to dost baví.Takže prosím držte Kosatkám palce, Vydrám taky ať vyhrajeme dlouhodobku o hledání Orinské koruny. No o tom jindy.....

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sluneční Paprsek lodní krysy 22. 03. 2009 - 10:17
RE: Sluneční Paprsek ann (majitelka blogu) 22. 03. 2009 - 12:06