Alchemist dance - 1.kolo

17. únor 2009 | 14.51 |
› 

Fletcher a Russell Tringhamovi - 1. díl

"Pohni kostrou!!!" zakřičel Fletcher na svého staršího bratra. Ten rychle popadl pytlík brambůrek, které se chystal během koukání na televizi schroupat. Přiběhli k televizi, poprali se o ovladač a zapnuli v moment kdy začínal ten nový televizní seriál. Na obrazovce a objevili tančící páry a když znělka dohrála objevila jakási místnost a hlas řekl : "Živě z Centrály. Začíná Alchemist dance aneb když alchymisté tančí. Prosím, přivítejte moderátory. Marek Eben a Tereza Kostková, Maes a Gracia Hughesovy."

Russell a Fletcher si vyměnili zaražené pohledy, které svědčili o tom že nevěděli co pouští.

Po chvíli co jeden z moderátorů něco dovyprávěl, tam začali přicházet taneční páry.

"Denny a Maria....Sloth a Kimby....ED A WYNRY!!!!!!!" opakoval si Russell jména, "Greed a Lust.....MUSTANG A RIZA?!?!?!?!...no chudák holka....takže co tu máme dál....Havoc a Armstrongová?!....ENVY A ARCHER?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!...FUJ TAJXL!.....a poslední....Falman a Scieska?! no to jsou samý exoti!" zakončil za bratra Fletcher. Russell řekl že je to pitomost, ale Fletcher byl už jako přilepený očima k obrazovce a sledoval pořad. Po chvíli si vzal zápisník a tužku a začal si zapisovat. Na konci by jeho zápisník vypadal asi takto :

1. Kolo

1. Denny Bloch a Maria Ross - Walz:Pro začátek to nebylo špatné, i když Dennymu bych doporučil, aby se tolik nerozplýval.

2. Sloth a Kimbley - Cha-Cha:Bylo to hrozné, ale ušlo to. Naučte se kroky a vypilujte držení rovnováhy.

3. Edward Elric a Winry Rockbell - Walz:Příliš nesmělé, přišlo mi, že se Edward bál, aby ho partnerka nebila klíčem, jako při tréninku. Bylo to na to, že tohle je teprve 1. kolo velmi dobré.

4. Lust a Greed - Cha-Cha:Vypadalo to že k sobě máte odpor, tudíž to vůbec nebylo hravé. Zřejmě proto tvořily společné prvky asi tak 1%.

5. Roy Mustang a Riza Hawkeye - Walz:Na to, že jsme v prvním kole, jste nasadili snad až příliš vysokou laťku. Cvičit kroky, jinak velmi dobré.

6. Havoc a Catrin Armstrongová - Cha-Cha:Bylo to pěkné, i když tam byly drobné chyby.

7. Envy a Frank Archer - Walz:Ještě jsem nikdy neviděla tak opilé tanečníky.To je na propadnutí.To nebyl walz, ale rádoby rytmický pokus o znovunabytí rovnováhy. Už dlouho jsem se takhle nepobavil. Promiňte, ale nepochopil jsem, jaký tanec vlastně tančíte.

8. Falman a Scieszka - Cha-Cha:Z Falmana se vyklubal docela milý společník. Dobré, jako u všech tam byly drobné chyby, ale jinak dobré.

Vypadává pár číslo 7, Envy a Frank Archer.

To by zatím bylo k prvnímu dílu ADaKAT (Alchemist Dance aneb Když Alchymisté Tančí). Pro ty z vás které to zaujalo tu mám dobrou zprávu. Sice ne pravidelně, ale přece jenom bude AD-KD (Alchemist Dance - Kolem Dokola). Prozatím se s vámi loučím  "ŽIVĚ Z CENTRÁLY" J

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Alchemist dance - 1.kolo gaara-a-gaarinka®pise.cz 17. 02. 2009 - 15:01
RE: Alchemist dance - 1.kolo vsemozne-nemozne 17. 02. 2009 - 15:08